O naszej firmie

Witajcie! Jesteśmy wypożyczalnią kamperów, z wieloletnim doświadczeniem w caravaningu. Kiedy po raz pierwszy wypożyczyliśmy campera zakochaliśmy sie w tym sposobie spędzania wakacji. Czuliśmy wolność, niezależność i moc. Co kilka dni w innym miejscu, bez pakowania walizek, bez rezerwacji pokoju hotelowego. Tak zwiedziliśmy wiele uroczych miejsc w Europie. A teraz wychodzimy Wam naprzeciw i przedstawiamy nasze campery: Benimar Tessero 468 i Citroen Jumper w zabudowie ebacamp, dzięki którym będziecie mogli zabrać swoją rodzinę i przyjaciół na wymarzoną wyprawę gdzie oczy poniosą.

Nasze luksusowe campery są wyposażone pod Nas, czyli mają wszystko co jest potrzebne w podróży. Nasze campery są całoroczne i w pełni przystosowane do jazdy zimą, na narty z przyjaciółmi czy sanki z dziećmi.

Podróżowanie camperem to niezapomniana przygoda i mnóstwo możliwości, zarówno we dwoje, jak i całą  rodziną. Nasza wiedza i doświadczenie które zdobyliśmy przez lata gwarantują najwyższą jakość naszych usług oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy i skorzystania z Naszych usług.

Wypożyczalnia camperów

Formularz kontaktowy